Jan 21, 2014 · Ndër 5 finalistët e këtij spektakli si: Aurela Hoxha, Aulona Musta, Lori Hoxha, Arjon Muça & Flaka Krelani, fituese e këtij edicioni të sivjetshëm të Dancing With The Stars u zgjodh Lori Hoxha me partnerin e saj Dion Gjinika.

.

. .

.

.

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcye. . .

.

. Sara Hoxha – Vula fiton ‘Dancing With The Stars Albania’. .

. Pas publikimit të lajmit në faqen zyrtare të Dancing With The Stars.

.

Ama si çdo konkurs edhe ky u shoqërua me polemika e diskutime.

. .

Sara Hoxha – Vula fiton ‘Dancing With The Stars Albania’. E të gjithë papritur u dëshpëruan kur dëgjuan emrin e fituesit dhe ai nuk ishte emri i këngëtares.

Pak orë përpara finales së madhe të edicionit të pestë të “Dancing With The Stars” në portalin online të Revista Holta Dulaku: Dalina Buzi shpif, të gjithë fituesit e “Dancing.
.
Megi Pojani ishte ndër personazhet që arriti të bënte show nga fillimi në.

Blogerja Sara Hoxha dhe partneri i saj Luixhino janë fituesit e edicionit të parë të Dancing With.

.

Dancing with the Stars is an Albanian dance competition television series that premiered on 18 February 2010 on Vizion Plus and Tring Digital. . ” janë shpërblyer.

. The eighth season of Dancing with the Stars premiered on Top Channel on 7 October 2022, almost four years since it last aired on Vizion Plus. Nov 25, 2015 · Dancing with the Stars 4 - Pjesa e peste - Nata e njembedhjete - Show - Vizion Plus. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të. . .

.

. Dancing with the Stars Albania - Personazhet Vip - Vizion Plus.

.

.

.

.

” janë shpërblyer.